Akcia: odporučte známemu

Ponuka je časovo limitovaná

Odporučte nám nového zákazníka a získajte internet na 2 mesiace ZADARMO

Podmienky:

1. zľavu získate, ak sa Vami odporučený zákazník skutočne pripojí k našej sieti a UZAVRIE s nami zmluvu a informuje nás pri podpise zmluvy, že ste ho odporučili.

2. nárok na zľavu majú len zákazníci, ktorí nemajú dlh po splatnosti a za posledné 3 mesiace nemeškali s úhradou faktúry (čiže faktúry boli uhradené v termíne splatnosti)

3. zľavu získate pri najbližšej faktúracii následujúcej po mesiaci, v ktorom s nami Vami odporučená osoba uzavrela zmluvu.

4. ak máte od nás viac pripojení, zľavu za 1 doporučeného zákazníka získavate len za 1 prípojku – za tú, na ktorej je aktivovaná najvyššia služba internetu

5. ak máte zriadený balík Internet + TV, zľavu za odporučenie získavate LEN na službu Internet (vo výške 100% ceny samostatnej služby internetu). Zľavu nezískavate TV službu.

"Rýchly a spoľahlivý internet, vždy je nakoho sa obrátiť, žiadne výpadky a navyše skvelé balíčky TV za najvýhodnejšie ceny"
Spokojná zákazníčka
Svidník
O nás

Elkvant

Prevádzkujeme už viac ako 14 rokov ten najrýchlejší internet vo Svidníku a okolí

Sme jediným lokálnym poskytovateľom internetu v meste Svidník s vlastnou optickou sieťou.

Poskytujeme Vám internet s rýchlosťou až 1Gbit/s. Z toho dôvodu môžete mať moderné služby aj bez zmluvy s nadnárodným operátorom a navyše s najrýchlejším servisom a najlepšou podporou aj cez víkend.